Ale ono to tak neni, Vali.

Ke čtení si pusť písničku: Happier od Eda Sheerena. Psala jsem to při  ní. Tak ať  to máš se všim všudy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Happier / Ed Sheeran


Jsem si  vždycky řikala, jak všechno zvládám.  Jak mám v programu milion aktivit. Pořád něco dělám. Dokážu bejt silná. Postavit se ostatním. 

Ale ono to tak neni, Vali. Vlastně nic z toho, co jsem si  myslela, že dělám, se mě vůbec netýká. 
Já si furt nalhávala, jak  mě ty všechny aktivity bavjej a naplňujou. Ale ne. Tak to neni. 
Vlastně jsem celou dobu šla proti sobě. Vysilovala se a myslela si, jak to všechno  zvládám. Ne jenom ven, ale ani sobě jsem nechtěla přiznat, že to nedávám.

 A pak prostě začnou chodit znamení. Třeba to, že spěcháš na autobus, kterej se o pár  metrů dál vybourá. Vzali si jich pár. Tři. Tři duše jsou tam nahoře. To jenom zaplatili sami sebou za to znamení, který přišlo. Nebo. Nebo taky to, že mi chtěj ze shora říct, abych se zastavila a už nevěděj jak. Myslela jsem, jak mám strašně růžouvej život. Ale ono to všechno šlo až moc hladce. Tak teď už vim, jaký to je nevědět. Nevědět nic o sobě. Najednou. Pomalu nevim, jak se jmenuju. Ale ta dobrá zpráva je, že to tak nenechám a budu se hledat, dokud se nenajdu. A až se najdu, tak budu. Budu to já. Opravdu  já. Tak dík. Dík za to, jak  mě držíte nad vodou. A občas mě do ní trochu namočíte. Zdravim nahoru. 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Pojď si sám sebe víc vážit a nebát se být tím, kým chceš.

Kdo jsem? Sama nevim.

Pochybovat je správný.